City of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Градината

+5
Алис Хейл
Селена Гомез
Лия Еванеско
Пейдж Маккартни
Сам Браун
9 posters

Go down

Градината Empty Градината

Писане  Сам Браун Пет 08 Май 2009, 19:53

Градината Garden_main
Сам Браун
Сам Браун
Admin

Брой мнения : 101
Join date : 03.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Пейдж Маккартни Пет 08 Май 2009, 23:55

Пейжд,изваяна като по поръчка вървеше бавно,сякаш се носеше из градините.Дългите й копринено руси коси се вееха и мяткаха игриво зад нея.Очите й блестяха на залязващото слънце,устните й също.Залеза навън беше прекрасен.Тя седна ня една пейка и се загледа в небето,прехапа усните си от едната страна.Белите й като перли зъби се показаха и просветнаха в усмивка.Тя сложи единия си как над другия и започна да си върти кичур коса.Ненадейно до нея изникна...
Пейдж Маккартни
Пейдж Маккартни

Брой мнения : 8
Join date : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Лия Еванеско Съб 09 Май 2009, 15:21

...жена с дълга черна развяваща се от вятъра коса и червеникави очи.Погледната отдалеч във внезапно застудялото време,тя поразително много приличаше на вещица.Момичето(не беше голяма,може би на около деветнайсет години) така блееше,че имаше опасност всеки момент да се спъне в иначе гладкия асфалт на парковите алеи.Тръгна завеяно,загледана в другата посока,някъде отвъд хоризонта,да сяда на пейката,когато видя,че вече е заета.Изведнъж й стана неудобно,че е такава блейка.
-Ооо,извинете...-рече бързо,после подаде ръка за да се представи.-Аз съм Лия,Лия Еванеско.А вие сте....?-попита момичето.


Последната промяна е направена от Лия Еванеско на Нед 31 Май 2009, 03:32; мнението е било променяно общо 1 път
Лия Еванеско
Лия Еванеско

Брой мнения : 26
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Пейдж Маккартни Съб 09 Май 2009, 19:39

-Аз съм Пейдж Маккартни,седнете няма проблем!-лъчезарно се усмихна тя и добави-Приятно ми е!
-И на мен!-каза Соня и седна,чените й коси се развяваха от вятъра и Пейдж се унесе в играта на вятъра.Тя погледна към люлките.
-Незнам за каква ще ме помислите,особено след като ви задам въпроса си,но ще рискувам-искате ли да се полюлеем.Обожавам люлките!-засмя се Маккартни и зачака вероятно отрицателният отговор на жената до нея...
Пейдж Маккартни
Пейдж Маккартни

Брой мнения : 8
Join date : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Лия Еванеско Съб 09 Май 2009, 21:50

-Аз също!-каза през смях Лия,която внезапно се отпусна и стана на крака.-Хайде.
Двете се запътиха към люлките в градината и седнаха на тях.Лия се почувства странно,отдавна не си бешпе доставяла това удоволствие.
-Хей страхотно е!-възкликна тя....


Последната промяна е направена от Лия Еванеско на Нед 31 Май 2009, 03:32; мнението е било променяно общо 1 път
Лия Еванеско
Лия Еванеско

Брой мнения : 26
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Пейдж Маккартни Съб 09 Май 2009, 22:58

-Хах....-засмя се чаровно Пейдж-Радвам се,че ти харесва!-мило се усмихна тя и пиклепка с мигли-Като малка обожавах това!-щом го каза се залюля така,че желязото,поддържащо люлката се удари в горната част,защото Пейдж се беше залюляла доста силно,каквато беше и целта
-Хей и на мен!-възкликна Соня и се засмя с нея.
Пейдж Маккартни
Пейдж Маккартни

Брой мнения : 8
Join date : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Лия Еванеско Нед 10 Май 2009, 01:50

Лия също се вдигна доста високо и оттам попита през смях:
-Откъде идваш,Пейдж?Аз съм от Дъблин,Ирландия..-вметна Еванеко междудругото.-Имаш ли братя или сестри?На колко си години?-заля я с въпроси момичето,надявайки се да не прекалява с любопитството си...


Последната промяна е направена от Лия Еванеско на Нед 31 Май 2009, 03:33; мнението е било променяно общо 1 път
Лия Еванеско
Лия Еванеско

Брой мнения : 26
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Градината

Писане  Селена Гомез Вто 12 Май 2009, 02:39

Селена дойде в градинката,за да се разходи. Многи и хареса понеже там бяха едни от любимите и цветя. По навик тя вървеше бързо, но се заглеждаше по всяко цветве и това я забави.Тя реши да седне на една пейка, и да чете книга, но се отказа и се усмихна зъбите и светеха, вятърът духаше леко сякаш я галеше.Тя беше облечена с това
https://2img.net/r/ihimizer/img209/6320/80251227725744b1.jpg
Селена Гомез
Селена Гомез

Брой мнения : 27
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Пейдж Маккартни Вто 12 Май 2009, 15:18

The dark soul написа:Соня също се вдигна доста високо и оттам попита през смях:
-Откъде идваш,Пейдж?Аз съм от Дъблин,Ирландия..-вметна Даркуиш междудругото.-Имаш ли братя или сестри?На колко си години?-заля я с въпроси момичето,надявайки се да не прекалява с любопитството си...
-Ами...имам брат,по-голям от мен,на 20 съм,идвам от Мадрид,Испания...и да нямам тен!-засмя се момичето-А ти на колко си и имаш ли брат,сестра,в какво си живяла-къща,имение,замък,апартамент?-попита на свой ред Пейдж и се залюля отново...
Пейдж Маккартни
Пейдж Маккартни

Брой мнения : 8
Join date : 07.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Алис Хейл Съб 16 Май 2009, 23:18

Алис се беше нанесла съвсем скоро.Тя беше решила да огледа и да опознае мястото.Близо до къщата и беше пътя за парка.Хейл се облече и излезе на разходка.Тя видя зеленината на парка отдалече и реши да се приближи.Още с влизането и направи впечатление,че мястото е много добре поддържано и има красива зеленина.
Алис Хейл
Алис Хейл

Брой мнения : 10
Join date : 12.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Кристин Стюарт Сря 20 Май 2009, 18:32

Кристин и Никол дойдоха.
-Тук е много хубавоо!-Ники оглеждаше, и се държеше леко детинско.
-Ох, да хубаво е!
-Хайде да отидем в някой бар!-предложи Ники, с една помолителна физиономия.
-Ехооо, сега е денем!Нека се стъмни повече, та тогава, ще си пийнем хубаво.
-Ти сигурни пиеш многоо!-Ники се дразнеше
-Не пия много, пийвам си по мъничко.
-Хаахах, да!-Ники се смееше.
-Незнам дали ще доживееш до довечера!-Криси погледна със един ядосан поглед.
-Спокойно, спокойно!-Ники я умиряваше-Ще видиш, не съм толкова лоша!
-Да, да!Още от както пристигна, а ти пристигна преди малко, ми надуваш главата!-каза и Криси с по-висок тон.
-Оу, значи съм зла?-Ники застана с една поза.
-Ти не си зла....ти си просто...просто....-при всяка дума, Криси се мръщеше още повече, както и тона и се увеличаваше.
-Какво съм?Чудовище, ей толкова огромно!-Ники разпери ръце, за да покаже какво има предвид.
-Виж, не си никакво чудовище.Просто се държиш като дете.Та ти си на 21 години!Дръж се ато по-зряла.Не те критикувам, просто ти давам съвет, защото си голяма, и не трябва да се държиш така.-Криси говореше сериозно, с нисък тон.
-Но аз искам да се забавлявам!-Ники се изплези.
-Всеки иска да се забвлява!Аз също, но помисли!Ти си възрастна, забавлението за теб е вече...вече е....просто не е като детинските забавления.
-Джин..джун....джун!-Ники се плезеше, като правеше маймунджилъци.
-За бога!!21 годишна жена, как може да се държи така?!Та ти дори приличаш на пет годишна!Писна ми вече, писна ми!-Криси повиши тон, след което се успокои и седна.
-Съжаляваам!-Ники седна до Кристин, и я потупа по рамото-Недей сега...не съм зла, или лигла!-Ники вече говореше по-тихо.
-Хубаво..но спри моля те...ако беше на 14 щях да го приема...но си зряла!-Криси говореше тихо.
-Спирам!-Ники се усмихна.
Криси и Ники се прегърнаха силно.
Кристин Стюарт
Кристин Стюарт

Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Sweet_Kikolino Нед 24 Май 2009, 04:23

Дойдох тук, седнах на тревата и се замислих. Снощи се напих, да! Уаят танцува с мен, после пях и накрая връхната точка- бях смела веднъж в живота. Защо го направих? Сама не мога да си отговоря. Ако имаше нещо, което може да ми помогне... само ако имаше. Вятърът си играеше с косите ми, аз аз започнах просто да си говоря сама:
- Влюбена, въобразявам си! Бях пиана, но защо като не го обичам мисля за него?- главата ми щеше да се пръсне. Изпящях истерично, а после направо заплаках. Питай ме защо плачех, не мога да ти отговоря. Уаят, той, не не ме отблъсна, просто мисли, че алкохола е виновникът. Той дори не знае, че аз аз... не знае какво ед а си влюбен и все пак го твърдя. Какво е: Може би, нежна струна, която колкото повече я опъваш толкова по- красиви звуци издава, а накрая просто се къса и толкова. Колко странно, когато бях малка нямах приятели, никой не ме харесваше. Снощи за пръв път говорих с мъж, пих и се целувах. Колко много за една вечер. Повече отколкото е възможно. Трябваше да кажа на Уаят, че го обичам и ме беше страх. Станах и трябваше да реша- да отида у дома и да се осамотя, както обикновено правех или да говоря с него? Пак трбяваше да избирам между разума и нерешителноста, дори сега беше по-трудно. Разума или любовта? Мислих известно врме и реших просто да намина в клуба... така и така днес имаше парти вечер. Неможех да ида сама! Обадих се на Фийби да ме чака там. Тръгнах към клуба... не моят, а неговият
Sweet_Kikolino
Sweet_Kikolino

Брой мнения : 108
Join date : 13.05.2009
Местожителство : ммм... точно до теб

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Селена Гомез Пон 15 Юни 2009, 23:58

Селена отиде в парка в много добро настроение.Тя седна на една пейка погледна на горе и се замисли на глас.
-От отдавна не съм я виждала.Как ли е?Какво прави сега?-селена Много се натъжи.Деми беше заминала да учи другаде и рядко се връщаше.-Дали да не й звънна?-Зачуди се Селена.
Махна очилата си и звънна на Деми.
-Здравей Сел.-Обади се Деми.
-Здравей Деми.Прекъсвам ли нещ?.-Попита Селена.
-Не.Как си?-Попита Деми.
-Отлично ти?-Отново попита Селенка.
-И аз.Трябва да затварям.Чао.
-Чао Деми.-Селена отново се замисли и тогава дийде...
Селена Гомез
Селена Гомез

Брой мнения : 27
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  BellaSwon Вто 16 Юни 2009, 00:42

Бела и Ед се ракарваха в градината и видяха едно момиче да стои само умислено.Те се приближиха и Бела попита:
-Как се казваш?
-Селена.Отговори тя.-Може да ми казвате Сел. А вие?
-Аз съм Бела, а това е Едуард.Може да му казваш Ед.-Усмихна се Бела.
-На колко си Сел?-Попита Ед.
-На 18.А ти?-Попита Селена.
-Аз съм на 17.-Отговори Ед.
Ами ти Бела?-Попита Селена.
-Аз също.
BellaSwon
BellaSwon

Брой мнения : 8
Join date : 12.06.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  BellaSwon Пон 22 Юни 2009, 03:49

След учлище Бела се прибра в къщи и видя една бележка от Едуард на бюрото:
-Бела чакам те в парка в 13:00.Едуард-Бела си помисли за какво ли Едуард ще я чака в парка точно днес.
След около тридесет минути Бела отиде в парка и видя Едуард с букет червени рози.
-Честита годишнина Бела-извика той и завървя към нея.Бела учудено стуеше и се оглеждаше наоколо тогава Едуард спря пред нея подаде и цветята и я целуна с меките си устни. https://2img.net/r/ihimizer/img140/978/34j2u3u1s1.jpg
BellaSwon
BellaSwon

Брой мнения : 8
Join date : 12.06.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Селена Гомез Съб 11 Юли 2009, 04:11

Сел сойде тук.Не беше идвала от отдавна.След влизането си тя се запъти към тревата.След това отиде и седна изведнъж не се осъзна и чу стъпки.После чу глас, тя обаче изобщо не се усети и не стана да поздрави.Просто продължаваше да си лежи и да гледа небето.Тя го гледаше и си мислеше и чакаше Деми да дойде, а стъпките и гласовете наближаваха и наближаваха, а Селена не усещаше сякаш нищо не е станало.Изведнъж Селена се усмихна на нещо, но не беше ясни на какво...
Селена Гомез
Селена Гомез

Брой мнения : 27
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  mery james Съб 11 Юли 2009, 04:37

Аманда и Мери решиха да се поразходят малко и излязоха в парка.Те си говориха и се смяха обикаляха парка понеже не им се стоеше на едно място понеже нямаше какво да правят.Изведнъж видяха едно замислено момиче.Аманда продължи да се смее, а Мери спря.После мери бутна Аманда и показа момичето.После двете тръгнаха.
-Какво мислиш Мери?-Попита прошепвайки Азманда.
-Чес луда.-Засмя се Мери.
-Не за мен за нея.-Продължаваше да шепне Манди.
-Ами незнам мисля, че е хубаво момиче и, че тая умишленост е работа на момче.
-Понякога си ужас.Говориш ми само за момчета.-Скара се Аманда.
mery james
mery james

Брой мнения : 4
Join date : 25.06.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Селена Гомез Съб 11 Юли 2009, 23:49

Селена се надигна и видя двете момичета, които се приближаваха до нея и се усмихна.
-Здравейте.
-Не е в кома.-Прошепна Мери на Манди и двете се засмяха.
-Как се казвате?
-Аз съм Мери, а това е Аманда.-Усмихна се едното момиче.
-Аз съм Селена Гомез.Изключително много ми е приятно.
-И на нас.-После всички замълчаха.-Защо си сама?-Попита Манди.
-Ами чакам моята приятелка Деми.
-Добре.-Отвърнаха в хор двте моичета.Не чакаха още дълго и Деми се появи...
Селена Гомез
Селена Гомез

Брой мнения : 27
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

Градината Empty Re: Градината

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите