City of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

клуб "P3"

+4
Sweet_Kikolino
Кристин Стюарт
Тейлър Лаутнър
Уаят Матю Халиуел
8 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Sweet_Kikolino Съб 23 Май 2009, 03:06

...разбрах, че се напих, ама хубавата. Уаят не спираше да смее и аз с него. Казах:
- кайде още едничко ама за теб!- поръчах му едно уиски и го накарах да го изпие на екс, той ме послуша, но не можа да се напие. Е как тай, оп, аз пияна той не, неможе! Предадох се и отидохме да танцуваме. Предупредих го:
- Недей слуша много текста... и все пак...таа не мърдай от тук!- той кимна аз се качих при диджея и заповядах:
- Точка червена!- той ме изгледа, намигнах му и след една дяволска усмивка ми я пусна. Слязох долу при Уаят и му запях:
-Не ти не пиеш само се правиш... И в мен не гледаш а просто разглеждаш... При мен не идваш просто минаваш...Актьори много разкрит си сега- мъжът ме гледаше като паднал от небето, после ми хвана ръката и започна да танцува с мен тип латино:
-В първа сцена съм преластена, а втора е сцена е с точка червена... накрая страдам... завеса пада.... върви в ада...добър си...играй...- Уаят остна и без думи и сигурно забрави и собственото си име... Дансингър се поиспразни около едно кръгче, в което ме въртеше:
-Играйя на топло и на студено...с теб изобщо не ми е простено...Не не е среща...просто вечеря...Но пак десерта явявам се аз...В първа сцена съм преластена, а втора е сцена е с точка червена... накрая страдам... завеса пада.... върви в ада...добър си...играй...В първа сцена съм преластена, а втора е сцена е с точка червена... накрая страдам... завеса пада.... върви в ада...добър си...играй...- преключих и накрай Уаят ме завъртя такаа, че от алкохола и въртено се замаях и подвих крака, той ме рпитисна здраво към себе си, за да не пада. Погледнах го в красивите му очи, незнаех какво чувствам, но бях смела. Надигнах се пръсти и го целунах... Нензаех защо правех така и все пак ми хареса, за първи път правех така и мина добре. Очаквах реакцията му дали ще продължи да ме целува или ще ме отблъсне... Надявах се на първото... Rolling Eyes


Последната промяна е направена от Sweet_Kikolino на Нед 24 Май 2009, 02:43; мнението е било променяно общо 1 път
Sweet_Kikolino
Sweet_Kikolino

Брой мнения : 108
Join date : 13.05.2009
Местожителство : ммм... точно до теб

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Уаят Матю Халиуел Съб 23 Май 2009, 17:59

Уаят (не Лео) притисна още по-силно Симона съм себе си и я целуна страстно. Всички ръкопляскаха на двойката за добрият спектакъл, но това но бе театър.
- Бравооо. - Викаха всички.
Той я хвана за ръката и избягаха навън.
- Симона виж.....
- Не казвай нищо! - Отвърна тя и му затвори устата с целувка.
Той се отдръпна и каза.
- Не спри. Незнам защо но имам чувството че тези чувства не са истинки а създадени под действието на алкохола.
- Не не е така.
- Виж утре ще се видим пак и ще решим какво да правим. Немога така от вратата за главата.
- Добре.
- Съжалявам но.... - Каза той и я прегърна.
- Няма нищо. - Каза тя и тръгна. - Чао.
- Лека нощ. - Отвърна Уаят и също си тръгна.
Уаят Матю Халиуел
Уаят Матю Халиуел

Брой мнения : 96
Join date : 13.05.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Уаят Матю Халиуел Пон 25 Май 2009, 03:06

Клубът отвори и бързо се напълни с хора. След 30 минути на сцената се качи Уаят и каза.
- Здравейте дами и господа. Днес е неделя и ни очакват мгого танци с нашата звезда-тайна. И за да не ви занимавам повече с глупости посрещнете ....... - И той замълча, светлинете загаснаха, и зазвуча това:
http://www.vbox7.com/play:8735314e
Звездата беше Емануела. Всички започнаха да викат силно. След Късам ти нервите певицата запя Запознай я с мен
http://www.vbox7.com/play:a0f69bbb
Последвана от
http://www.vbox7.com/play:1f16b79b
http://www.vbox7.com/play:cc4f56a5
http://www.vbox7.com/play:aaf884cc
и още много песни. Всички танцуваха и пееша с Емануела.
Уаят Матю Халиуел
Уаят Матю Халиуел

Брой мнения : 96
Join date : 13.05.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Кристин Стюарт Пон 25 Май 2009, 03:40

Кристин влезе в Никол с Р3.
-Ти вече много често идваш тук!-Ники се надвикваше с музиката.
-Да, това място е невероятно.
Никол тъкмо щеше да каже нещо, но видя че Кристин я няма.
-Криси, Криси!-Ники я търсеше, след тълпа хора които танцуваха.
Тук трудно можеше да се открие някой, беше пълно с хора.
-Ето те!-Никол отиде до Кристин, която беше на бара и пак се наливаше с водка.-Пак ли пиеш.?
-Да!Все пак това е клуб, миличка, наслади се!!Трябва да се отпуснеш, това е място за почивка и забавление!Барман още една водка!
-Май ще се наложи и аз да съм пияница...
-Оф, ами твоя си работа!-Кристин се обърна, като бармана и доливаше водката.
"Трябва да се отпуснеш, това е място за почивка и забавление!"-тези думи няха навлезли в главата на Никол.
-Тя е права....аз не си падам по тези забавления но....-Никол не довърши, а направо изпи водката.-Хей, май ще ми хареса, барман, още водка!-Никол поръчваше още водка.
-Тя май прекали...-каза си Криси.
-Хайде, идвай Никол!-Кристин помагаше на пияната Ники да стане.
-Но на мен ми харесваааа!-Ники говореше тихо, и пиянски.
-Ох, добре!Сядай тук!-Кристин сложи Никол на стола да седне.
Кристин Стюарт
Кристин Стюарт

Брой мнения : 22
Join date : 19.05.2009

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Тами Кинсъл Пон 25 Май 2009, 03:50

Тами влезе в клуба. Видя основателя и реши да го поздрави, тъй като е нова...
- Здравейте! - поздрави Тамс, като се усмихна-
- Здравейте! Не съм ви виждал преди... - замисли се той.
- От днес съм тук. Тами Кинсъл - приятно ми е. - каза тя и подаде ръката си.
- Уаят Халиуел, приятно ми е! - отговори мъжът и стисна ръката на новодошлата. Изведнъж телефона на Тами звънна.
- Тами, здравей! Стигна ли?
- Да, Зори, стигнах!
- Добре, Чао!
- Ау, че досада! - каза Тами и се засмя.
- Работите ли нещо? - попита Уаят.
- Ветеринарен лекар, директор на клиниката и откликване разни сигнали.
- Интересно... - каза Уаят и се усимхна...

П.П - Продължавай! Аз ставам!

Тами Кинсъл

Брой мнения : 92
Join date : 25.05.2009
Age : 26
Местожителство : IiNn_BaRnEnSkiQq_KvAarTaL``

http://natjandarmeriq.niceboard.net/

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Sweet_Kikolino Пон 25 Май 2009, 04:51

Фийби направо потреперваше. Нямаше грам търпение да влезе и да танцува. Когато приситгнах тя ме гушна и каза:
- Систър унила си, не ми харесваш. Какво стана?- въздъхнах, личеше си с километри, че съм объркана и търся път в разбирателство с новите чувства в мен. Отговорих:
- Добре съм! Хайде!- влязохме. Пееше някоя позната певица, но помня коя. Видях Уаят да си говори с една симпатична госпожица и не ги прекъснах, А и плюс това Фийби незнаеше за възлюбеният ми. Отидохме в края на заведението. Тя отиде да танцува,а а зседнах сама на една маса. Загледах се нанякъде, когато Фийби дойде до мен и ми предложи:
- Танци?- поклатих глава. Тя добави:
- Е добре, аз си харесах ония сладур ей там- тя посочи едно русо момче и каза:
- Отивам при него!- добавих се:
- Забавлявай се!- звучах като по-голяма сестра, но аз бях малката, аз имах нужда от помощ. пОглеждах отвреме на време Уаят, докато погледите ни не се засякоха...
Sweet_Kikolino
Sweet_Kikolino

Брой мнения : 108
Join date : 13.05.2009
Местожителство : ммм... точно до теб

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Уаят Матю Халиуел Пон 25 Май 2009, 16:29

- Клубът Ви е много хубав. - Каза Тами.
- А дааа. - Каза Уаят като си загледа в Симона. - Ам съжелявам госпожице Кинсъл но ще трябва да ви оставя сама тъй като имам малко работа. Беше ми приятно да се запознаем.
- На мен също. - Каза тя и се усмихна.
Уаят се запъти към Симона.
- Здравей. - Каза той.
- Здрасти. - Отвърна му тя.
- Е..... какво става? - Попита Уаят .

П.П. - Тами съжалявам че разговорът не беше толково къс но трабваша да отида при Симона.
Уаят Матю Халиуел
Уаят Матю Халиуел

Брой мнения : 96
Join date : 13.05.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Sweet_Kikolino Пон 25 Май 2009, 17:43

- Нищо осбено, дойдох със сестра си.- той седна до мен и запита:
- По- добре ли си?- кимнах. Престраших се:
- Виж Уаят, трябва да ти кажа нещо...- замълчах. Той каза:
- Да, какво се е случило?- погледнах го в красивите му очи и добавих:
- Аз..аз...Об- Фийби ме прекъсна:
- Хей, здравейте, о Монс имаши си компания- беше си пийнала- чекай да седна при вас- Уаят започна да се сме. Сестра ми също. Двамата се се смееха от двете ми стани, а аз само се усмихвах. Фийби каза:
- Мони, ако ще си ходиш тръгвай си, няма да се прибера, утре може и да си дойда, абе да да знам, айде чао!- помахах и казах:
- Пази се!- Уаят и аз останахме сами...
Sweet_Kikolino
Sweet_Kikolino

Брой мнения : 108
Join date : 13.05.2009
Местожителство : ммм... точно до теб

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Уаят Матю Халиуел Пон 25 Май 2009, 22:38


- Виж Симона няма какво да го овъртаме. Харесвам те, обичам те, искам те. - Каза той и я погледна в очите. - А ти какво чувстваш към мен? Харесваш ли ме?
- Да. - Каза бързо тя и го целуна с кадифеномеките си устни.
- Уаят. - Извика някой.
Двамата влубени се обърнаха да видят кой е .
- Незнаех че имаш приятелка.
- И аз незнаех досега. - Каза то и се засмя.
- Е ще ни запознаеш ли? - Попита Мони.
- Да. Симона това е Мелинда. Сестра ми.
- Здравей. Приятно ми е. - Каза Симона.
- И на мен. - Отвърно Мел като изгледа Уаят страно.
- Как намери клуба? - попита той.
- Ами видях адреса в дневкика който седи до телефона в къщата. Е.... какво правите?
Симона и Уаят се спогледаха....
Уаят Матю Халиуел
Уаят Матю Халиуел

Брой мнения : 96
Join date : 13.05.2009
Age : 35

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Тами Кинсъл Пон 25 Май 2009, 22:45

Тами Кинсъл влезе отново... Този път беше тъжна... Вървеше, сякаш беше ни жива - ни мъртва.... Бог знае защо... Отвори капачето на телефона си и започна да рови из снимките си... Тя отиде до бармана и му каза да й сипе едно мартини... Когато беше готово тя си го взе и тръгна към масата си... Беше, като пияна и се опиваше още... Всъщност тя не беше пияна, а само изморена и тъжна... скоро щеше да се оправи!

Тами Кинсъл

Брой мнения : 92
Join date : 25.05.2009
Age : 26
Местожителство : IiNn_BaRnEnSkiQq_KvAarTaL``

http://natjandarmeriq.niceboard.net/

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Sweet_Kikolino Пон 25 Май 2009, 23:32

Станах румено- червена. Мелинда седна до брат си и каза:
- Е нямате ли да пиете нещо?- тя стана и зададе следващ върпос- Отивам до бара, какво искате. Уаят отговори вместо мен:
- За мен, коктейл- влюбени нощи, а Мони .. та не пие, но има и безалкохолни коктейли!- набързо измотолевих:
- Да, аз искам фреш от ягодка и бананче.- Мелинда кимна и весело отиде до бара. Целунах още веднъж Уаят и казах:
- За пръв път в живота си бях смела!- той се подсмихна:
- Така ми харесваш особенно много!- започнахме да се целуваме с език. Чух Фийби:
- Майко мила... хлъц... Мони, ти ли си?- бързо се откопчих от прегръдката на Уаят и се обърнах:
- Фийби, какво правиш тук?- тя залиташе и аз аз станах, помогнах и да седне:
- Какфо да стане, начатках се!- Уаят се смееше, а аз сериозно казах:
- Да си ходим!
- Нееее! Оня русия, го зарязах! После срещнах друг. Тоест той ме срещна! Спаси ме от едно куче. Казва се Коул. На снимка- тя ми пробута телефона си,а там имаше следното изображение:
клуб "P3" - Page 2 144077430_765a10df57
Върнах и телефона. Мелинда дойде. Запозна се с Фийби, а з казах:
- Уаят, Мел, трябва да я заведа вкъщи.- те кимнаха,а Уаят каза:
- Нека ти помогнем!- усмихнах се. Мел също. Той помогна на Фийиби. По целият път си пяха двамата. Ние с Мелинда вървяхме отзад и се смеехме. Колко бяха сладки. Стигнахме до вкъщи...


Последната промяна е направена от Sweet_Kikolino на Вто 26 Май 2009, 00:11; мнението е било променяно общо 1 път
Sweet_Kikolino
Sweet_Kikolino

Брой мнения : 108
Join date : 13.05.2009
Местожителство : ммм... точно до теб

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Тами Кинсъл Пон 25 Май 2009, 23:38

Тами продължаваше да стои сама и безмълвно да пие от мартинито си... беше много, много изморена и много тъжна... реши да се обади на сестра си...
- Крис... здравей! - промълви Тами.
- Тами, защо си тъжна...
- Пристигнах... основах клиника, но ме е страх, защото може да има мъртви животни... т.е - да умрат в ръцете ни...
- Няма страшно! И това се случва. - окуражи я сестра й.
- Благодаря! - усмихна се Тами и сякаш вече беше малко по - спокойна, но не й щастлива. Затвори телефона и отпи от алкохола...

Тами Кинсъл

Брой мнения : 92
Join date : 25.05.2009
Age : 26
Местожителство : IiNn_BaRnEnSkiQq_KvAarTaL``

http://natjandarmeriq.niceboard.net/

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  BellaSwon Пон 22 Юни 2009, 04:29

След като Едуард и Бела отпразнуваха годишнината в парка си те решиха да отидат на дискотека.Едуард беше облечен в черно-сиво небрежно облекло,а Бела в елегантна и леко небрежна рокля на черно-бели раетал https://2img.net/r/ihimizer/img145/8877/fv5ve7zhs1.jpg


Когато пристигнаха Ед попита Бела:
-Искаш ли да седнем на бара?-попита той с мек глас.
-Да защо не.-те седнаха и си поръчаха по коктейл.
След около пет минути Бела видя Селена и нейния най-добър приятел Крис и извика:
-Хей Сел?!-Селена се обърна и видя ед и Бела тогава тя повика Крис и седнаха до Ед и Бела.Минаха двадесет минути и Ед покани Бела на танц макар ,че знаеше ,че неможе да танцува.Вечерта мина бързо и неосетно и Всички се прибраха по къщите си след 02:00 часа след полунощ. Ед и Бела се прибраха в тяхната обща къщал
BellaSwon
BellaSwon

Брой мнения : 8
Join date : 12.06.2009

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Селена Гомез Пон 22 Юни 2009, 04:44

Селена беше облечена с товаклуб "P3" - Page 2 41389636
-Много хубава рокля Сел.-Каза Бела.
-Благодаря Бел.-Направи доволна физиономия Сел-Как си Ед?
-Добре благодаря.Усмихна се Едуард.
-Това Е Кристиано, но му казвайте Крис, това са Бела и Ед.-Каза Сел.
Селена Гомез
Селена Гомез

Брой мнения : 27
Join date : 05.05.2009

Върнете се в началото Go down

клуб "P3" - Page 2 Empty Re: клуб "P3"

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите